Informacija

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google Plus
Informacija – viena didžiausių dabartinio pasaulio vertybių – tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle. Asmeninės nuotraukos, atostogų prisiminimai, pirmieji jūsų vaiko žingsniai ir pirmieji žodžiai, jūsų įmonės dokumentai, apskaitos duomenys, svarbūs elektroniniai laiškai, techniniai projektai, referatai, diplomai – tai tik dalis vertingos informacijos, kurią šiandien dauguma žmonių laiko savo kompiuteriuose.Nors kompiuterinė įranga nuolat tobulėja ir kai kurie gamintojai suteikia net 5 metų garantija diskų kaupikliams, duomenų laikmenose saugomai informacijai garantijos negalioja ir įvykus įrangos gedimui ši informacija gali tapti neprieinama.
 
Jeigu sugedo jūsų kompiuterio kietasis diskas (HDD) ir jums svarbūs duomenys tapo neprieinami - mes patariame neeksperimentuoti namų sąlygomis ie nebandyti atstatyti duomenų savarankiškai. Rekomenduojame kuo greičiau išjungti kompiuterį (ypač tais atvejais, kai girdisi specifinis triukšmas) ir vengiant bet kokio fizinio kontakto su sugedusiu disko kaupikliu kreiptis į specialistus. 
Diskų gedimo atvejais verta pasinaudoti profesionalaus duomenų atstatymo paslaugomis. Nerizikuokite, nes galite negrįžtamai prarasti duomenis, kuriuos dar buvo įmanoma atkurti naudojant specialią techninę ir programinę įrangą skirtą duomenų atkūrimui. 
Mes siūlome savo paslaugas ir profesionalius sprendimus informacijos atstatymo srityje: turime apmokytus, ilgametę patirtį turinčius specialistus, kurie operatyviai atliks disko diagnostiką ir nustatys, kokia yra duomenų atkūrimo tikimybė.
Pasiskambinkite mums norint pasikonsultuoti arba atvežkite savo disko kaupiklį pas mus ir mes atliksime kruopščią Jūsų HDD įrangos diagnostiką siekiant nustatyti gedimo priežastį, įrangos būklę bei įvertinti, kokią Jūsų disko kaupiklyje likusios informacijos dalį galėsime atstatyti taikant laiko patikrintus ir pažangiausius duomenų atstatymo metodus ir pažangiausias informacijos atkūrimo technologijas.
 
Mūsų kvalifikuotų duomenų atstatymo profesionalų patirtis ir naudojama profesionali techninė (specialus HDD stendas) ir programinė įranga paslaugos garantuoja ne tik jūsų minimalią duomenų praradimo riziką, bet ir padeda sutaupyti jūsų nervus ir laiką.
Duomenų atstatymo klausimais konsultuojame:
Darbo dienomis 9:00 - 18:00:
+370 5 261 40 60, +370 5 262 36 84, 
Kitu laiku: +370 699 21091
Rašykite elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Mus rasite adresu: Pamėnkalnio 19-18, Vilnius (pamatysite iškabą „Kompiuterinė technika“), žemėlapis